კონკურსში "მე ვიცნობ ჩემს თვითმმართველობას"გამარჯვებულებს ფასიანი საჩუქრები გადაეცათ -  2010-09-13
áƒ¥áƒ”დის, შუახევის, ხულოსა და ხელვაჩაურის მუნიციპალიტეტებში კონკურსის "მე ვიცნობ ჩემს თვითმმართველობას" მონაწილეები ახალგაზრდა მეცნიერთა კავშირმა "ინტელექტი", უკვე დააჯილდოვა, ხოლო უახლოეს დღეებში დაჯილდოების ცერემონია გაიმართება ქობულეთის მუნიციპალიტეტშიც.
áƒ“აჯილდოების საზეიმო ცერემონიაზე მოწვეული იყვნენ შესაბამისი მუნიციპალიტეტების საკრებულოს თავმჯდომარეები და საკრებულოს ყველა წევრი, გამგებელები, განმანათლებლები და კონკურსის მონაწილეები.
კონკურსის ყველა მონაწილეს გადაეცა მონაწილეობის სერტიფიკატი, ხოლო პირველ, მეორე და მესამე ადგილებზე გასულებს, სპეციალური პრიზები: პირველი ადგილის მფლობელს ნოუთბუქი, მეორე საპრიზო ადგილის მფლობელი ციფრული ფოტოაპარატით და მესამე საპრიზო ადგილის მფლობელი DVD პლეიერით დაჯილდოვდა

The competition "I am familiar with my municipality" winners from Keda, Shuakhevi, Khulo and Khelvachauri municipalities have been awarded with the special prizes by Young Scientists Union "Intellect". The award ceremony for the Kobuleti municipality winners is planned to be carried out soon on these days.
The Chairperson and members of Sakrebulo, Gamgebeli-s, educators and all the competition participants were invited to the ceremony.
All the participants were granted participation certificates. The holders of First, Second and Third Places were awarded with special prizes – The First Place Prize was a Notebook, The Second Place Prize – Digital Camera and The Third Place Prize was DVD