"ინტელექტი" მუნიციპალიტეტებისათვის საინფორმაციო პორტალებს შექმნის -  2010-11-08
ახალგაზრდა მეცნიერთა კავშირი "ინტელექტი" პროეტის ფარგლებში "თვითმმართველობის ორგანოების შესაძლებლობების გაძლიერება გრძელვადიანი მდგრადი განვითარებისათვის აჭარის რეგიონში"  ევროკავშირის მხარდაჭერით აჭარის რეგიონის ხუთივე მუნიციპალიტეტისათვის საინფორმაციო პორტალებს შექმნის.
www.khulo.ge www.shuakhevi.ge   და  www.keda.ge ის ახალი მისამართებია, რომლებზეც აღნიშნული მუნიციპალიტეტებით დაინტერესებულ პირებს შეუძლიათ მათთვის საინტერესო ინფორმაციის მიღება, ხოლო რაც შეეხება ხელვაჩაურის და ქობულეთის მუნიციპალიტეტეის ინტერნეტ საიტებს www.khelvachauri.ge-ს და www.kobuletimunicipality.ge - ს მათში  ცვლილებების შეტანა  და დახვეწა  "ინტელექტის დახმარებით მოხდება.
საიტები   ქართულ და ინგლისურ ენებზე იქნება წარმოდგენილი, რომლებიც უახლოეს მომავალში განთავსდებიან ერთიან ელექტრონულ ქსელში.

On-line Consultation |
Under the ongoing project "Increasing Capacity of Local Self-Government for Long-Term Participative Development in Adjara Region", granted by the EU, Young Scientists Union "Intellect" is going to create the informational portals for all the five Municipalities of Adjara Region.
and
are the new websites of the municipalities, enabling the interested ones to get useful point over the municipality. As for Khelvachauri and Kobuleti Municipalities’ websites - www.khelvachauri.ge and www.kobuletimunicipality.ge , they will be just modified by Young Scientists Union "Intellect".
The sites will be represented in Georgian and English languages and soon launched onto the entire network.